STK’LAR iLE UYUM iÇERiSiNDE ÇALIŞACAĞIZ

  • 01 May 2019

Nurdağı Belediye Başkanı Ökkeş Kavak, görev süresi boyunca sivil toplum kuruluşlarıyla uyum içerisinde çalışacaklarını ve yapılan ziyaretlerde de ileriye dönük ortak projeleri konuştuklarını ifade etti.

 

Türk Optisyen Gözlükçüler Birliği(TOGB)Yönetim Kurulu üyesi ve Güneydoğu Bölge sorumlusu Cuma Reyhan ve Tüm Spor Adamları Genel Başkanı Vakıf Demir, Nurdağı Belediye Başkanı Ökkeş Kavak’ı ziyaret ederek bazı projeler konusunda fikir alış-verişinde bulundular.

KAVAK: ORTAK AKILA İNANIYORUZ

Nurdağı Belediye Başkanı Ökkeş Kavak, yaşanılabilir bir ilçe oluşturmak ve gelecek nesilleri her alanda iyi yetiştirebilmek için farklı kesimlerle istişarelerde bulunduklarını dile getirerek, ‘’Türk Optisyen Gözlükçüler Birliği(TOGB) Yönetim Kurulu üyesi ve Güneydoğu Bölge sorumlusu Cuma Reyhan ve Tüm Spor Adamları Genel Başkanı Vakıf Demir’e ziyaretleri için teşekkür ediyorum. İlçemizde özellikle spor alanında yapılacak faaliyetleri konuştuk.’’ Dedi.

 

REYHAN: HİZMET YAPANLARA

HER ZAMAN DESTEĞİZ

 

Gaziantep’e siyaset ve sporda önemli hizmetler yapan Türk Optisyen Gözlükçüler Birliği(TOGB) Yönetim Kurulu üyesi ve Güneydoğu Bölge sorumlusu Cuma Reyhan ise, yerel yönetimlerin özellikle spor alanında yatırım yapması gerektiğine vurgu yaparak, ‘’Başkanımız sporu seven bir insan. Nurdağı’nda kendi alanımızla yapılacak olan hizmetlere destek vermeye her zaman hazırız dedi.

 

DEMİR: NURDAĞI’NDA

ÖENMLİ BİR POTANSİYEL VAR

 

Tüm Spor Adamları Genel Başkanı Vakıf Demir ise, Nurdağı’nda sporun gelişrilimesi için önemli bir potansiyel olduğunu belirterek, ‘’Tüm spor adamları olarak projelere destek olmaya her zaman hazırız’’ diye konuştu.

Yotum Yap


Resime tıklayarak resmi yenileyebilirsiniz