ÖZTEKİN ÇALIŞANLARA MESAJ GÖNDERDİ

  • 25 Mar 2019

İYİ Parti Şehitkamil Belediye Başkan Adayı Bekir Öztekin, yaklaşan yerel seçimler öncesi belediye çalışanlarına da mesaj gönderdi. Göreve geldiklerinde işini yapan emekçilerle karışmayacaklarını ifade eden Öztekin, ''Çalışanlarımızla asla mahkemelik olmayacağız. İş sözleşmelerimizi davul zurna il yapacağız'' dedi.
''BELEDİYE EKİBİ BENİ İYİ TANIR''
2004-2009 yılları arasında Şehitkamil Belediyesi'nde Başkan vekilliği yaptığını hatırlatan Öztekin, ''Bu süreçte çalışan kardeşlerimiz bizim işçiye, emekçiye ve memura nasıl baktığımızı gördü. Biz 5 yıl bir aile gibi çalıştık. Bu nedenle kadrolaşmaya gelmiyoruz. Oradaki ekibi tanıyorum. O ekipte beni tanır. Geçmişte nasıl çalıştıysak yarında uyum içerisinde çalışırız'' diye konuştu.
''BELEDİYE ÇALIŞANLARINA KONUT MÜJDESİ''
Beldediye çalışanlarının hayat standartlarının yükselmesi için ellerinden geleni yapacaklarını dile getiren Öztekin şunları söyledi: ''Çalışanlarımızı ev sahibi yapacak bir Toplu Konut Projesi hazırladık. İnşallah göreve geldiğimizde ilk işimiz bu projeyi hayata geçirmek olacaktır. Bunun yanı sıra kimseyi işten çıkarmayacağız. Emekli olan arkadaşlarımızla da mahkemelik olmadan helalleşerek ayrılacağız.''

Yotum Yap


Resime tıklayarak resmi yenileyebilirsiniz