Milletvekili Uzer'e destek açıklamaları

  • 26 Mar 2019

Doğu ve Güneydoğu Hemşehri Dernekleri, şaka kabilinde söylemiş olduğu bir söz nedeniyle hedef haline getirilen AK Parti Gaziantep Milletvekili Ahmet Uzer'e destek açıklamasında bulundu. Uzer'e bir destek de 15 Temmuz Milli İrade ve Demokrasi Derneği Gaziantep İl Başkanı Karacan'dan geldi.

Doğu ve Güneydoğu Hemşehri Dernekleri tarafından yapılan açıklamada, AK Parti Gaziantep Milletvekili Sayın Ahmet Uzer'in şaka kabilinde söylemiş olduğu bir söz nedeniyle özellikle AK Parti düşmanları ve vekilimiz Ahmet Uzer'i bir türlü hazmetmeyen ve kıskanan kişiler tarafından yapılan haksız, mesnetsiz itham ve eleştirileri kınıyor; Vekilimiz Ahmet Uzer'e olan desteğimizin kesintisiz devam edeceğini bildirir, Doğu ve Güneydoğu Hemşehri Dernekleri olarak arkasında dimdik durduğumuzu belirtiyoruz" ifadeleri kullanıldı.

KARACAN'DAN DA DESTEK GELDİ

15 Temmuz Milli İrade ve Demokrasi Derneği Gaziantep İl Başkanı Mustafa Karacan'dan da Uzer'e destek geldi. Karacan, sosyal medya hesabından yaptığı açıklama şu ifadeleri kullandı: "Sayın Ahmet Uzer vekilimizin şaka mahiyetinde söylediği lafları farklı yönlere çekmenin hiçbir anlamı yoktur. Bu lafları gerçek manada kullanmayacağını siyasi geçmişini kişiliğini bilen hiçkimse inanmaz. Ahmet Uzer vekilimiz adam gibi adamdır."

 

 

Yotum Yap


Resime tıklayarak resmi yenileyebilirsiniz