KAVAK'TAN MİTİNGE DAVET

  • 28 Mar 2019

Nurdağı Ak Parti (Cumhur İttifakı) Beldiye Başkanı Adayı Ökkeş Kavak, 30 Mart Cumartesi günü yapılacak olan mitinge vatandaşları davet etti. Adalet Bakanı Abdülhamit Gül, Büyükşehir Belediye Başkanı Fatma Şahin ve milletvekillerinin de katılacağı miting Merkez Cami meydanında saat: 12:00'da başlayacak.
TARİHİ BİR KALABALIK BEKLENİYOR
Propaganda çalışmalarındaki performansı ve vizyon projeleriyle Nurdağı'nda açık ara önde giden Nurdağı Ak Parti (Cumhur İttifakı) Beldiye Başkanı Adayı Ökkeş Kavak, Ak Parti ve MHP teşkilatlarının Cumhur İtifakının ruhuna yakışır bir çalışma gerçekleştirdiğini belirterek, 31 Mart'ta bu birlik ve beraberliğin sandığa da yansıyacağını ifade etti. Mitinge tarihi bir katılım beklediğini ifade eden Kavak, ''Hazırlıklarımızı sürdürüyoruz. İnşallah zafer havasında bir miting yapacağız'' dedi.
TEŞKİLATA TEŞEKKÜR ETTİ
Nurdağı'nda gerek Ak Parti gerekse MHP ilçe teşkilatlarının büyük özveri ile çalıştığını belirten Kavak şunları söyledi: ''Halkımız tarafından kabul gören bir siyasi dil kullandık. Dava arkadaşlarımızla gece gündüz demeden halkımızın yanında olduk, onları dinledik ve yapabileceğimiz şeyleri söz verdik. Halkımızda bu samimiyetimize inandı. İnşallah yükselen Gaziantep ile birlikte yükselen Nurdağı daha yaşanılabilir bir ilçe olacak'' dedi.

Yotum Yap


Resime tıklayarak resmi yenileyebilirsiniz