ELBEYLİ'DE MHP'Lİ BAŞKAN ADAYI ÖZKAN SEÇMENE BÖYLE SESLENDİ;

  • 28 Mar 2019

''HESAP VEREBİLEN, KONUŞULAN VE ANLAŞILAN BİR BAŞKAN OLACAĞIM''
Kilis Elbeyli İlçesi Milliyetçi Hareket Partisi Belediye Başkan adayı Suat Kemal Özkan, göreve geldiğimizde tüm ezberleri bozarak, gelişime ve yeniliğe açık bir belediyecilik anlayışı inşa edeceklerini söyledi. Mevcut başkan adayı hakkında soruşturma açıldığına da dikkat çeken Özkan, ''Halkımız herşeyi takip ediyor. Tüyü bitmemiş yetimin hakkına el uzatanlar sandıkta halktan cevabı alır'' dedi.
''ELBEYLİ DAHA YAŞANILABİLİR BİR İLÇE OLACAK''
Elbeyli ilçesinin yanlış yönetimlerle hiçbir alanda yeniliğe açılamadığını dile getiren Özkan, ''Bölgemiz tarım bölgesi ve halkımız bu alanda yıllarca yalnız bırakıldı. Belediyenin işi sadece yol, kaldırım temizlik değildir. Elbeyli'ni sosyal belediyecilik ve üretim alanında girişimcilikle tanıştıracağız. Çiftçilerimizin hibe fonlarından tarımsal destekler alabilmesi için danışmanlık merkezi kuracağız. Kısacası Elbeyli'yi her alanda gelişen çağa uygun hale getireceğiz''dedi.
''KÖTÜ YÖNETİM İLÇENİN KADERİ OLMAMALI''
Elbeyli halkının mevcut belediye yönetiminden şikayetçi olması ve değişim istemesi üzerine halkın talebi ile başkan adayı olduğunu dile getiren Özkan, ''Halkın ilgili yerlere şikayeti üzerine mevcut belediye başkanı hakkında soruşturma açıldığını duyuyoruz. Bir belediye başkanı yolsuzluklarla değil, yaptığı hizmetlerle gündeme gelmeli. Biz şeffaf bir yönetim vaat ediyoruz. Bu nedenle hesap verebilen, anlaşılan ve ulaşılabilen bir başkanlık modeli ile seçim çalışmalarımızı sürdürdük'' diye konuştu.
''1 NİSAN'DA ELBEYLİ'NİN KADERİ DEĞİŞECEK''
Seçim çalışmaları sırasında halkla istişare ederek, sorunları yerinde görerek projeleri hazırladıklarını dile getiren Özkan şunları söyledi: ''Halkımızın yaşamsal alandaki öncelikli sorunlarını tespit ettik. Bu konuda akılcı çözümler sunduk. Seçime 2 gün kala halkımızın büyük ilgisi bize zaferi müjdeliyor. Bu süreçte beraber çalıştığım partili partisiz tüm hemşerilerime yürekten teşekkür ediyorum. Onlara söz veriyorum. Birlikte çalıştık ve birlikte yöneteceğiz. Başkan merkezli değil, insan merkezli bir Elbeyli için tüm hemşerilerimden destek bekliyorum''

Yotum Yap


Resime tıklayarak resmi yenileyebilirsiniz