Artık Gaziantep’inde bir BEBEK SPA MERKEZİ var

  • 19 Eyl 2019

Bebeklerin fiziksel, sosyal ve duygusal gelişimine olumlu etkisi tüm dünyada kabul gören merkezde, gelişim, öğrenme ve eğlence bir arada veriliyor.  

Artık Gaziantep’inde bir BEBEK SPA MERKEZİ var

Gaziantep’te geçtiğimiz günlerde hizmete açılan, bebekleri hassasiyetle karşılayan, onlara emek veren, sevgi gösteren, gelişimlerini takip eden Relax Bebek Spa Merkezi kısa zamanda, anne ve bebeklerin ikinci adresi oldu. Bebeklerin fiziksel, sosyal ve duygusal gelişimine olumlu etkisi tüm dünyada kabul gören merkezde, gelişim, öğrenme ve eğlence bir arada veriliyor.

 

BEBEĞİNİZ RELAX’TA EMİN ELLERDE

Relax Bebek Spa Merkezi Sahibi Tuğba Öğüt, 0-10 yaş arası bebeklere hizmet verdiklerini ve kısa sürede beklediklerinin üzerinde bir ilgi gördüklerini ifade etti.

Bebeklere masajın ve yüzmenin keyfini çıkarabileceği bir ortam oluşturdukalrına dikkat çeken  Öğüt, ‘’Havuza alınan bebekler özgür bir şekilde yüzmeye, oyun oynamaya başlıyor ve  suda adeta dans (floating) ediyor. Yüzme, bebeklerin kas gelişimini, ayrıca denge ve koordinasyonu destekliyor. Sinir sistemini rahatlatıp, psikolojik ve sosyal gelişimini, hazımsızlığı ve özgüveni destekliyor. Ayrıca kolik ve gaz sancısının tedavisinde de etkin rol oynuyor” dedi.

 

SERTİFİKALI UZMANLAR EŞLİĞİNDE HZİMET VERİLİYOR

Atatürk Mahallesi Mustafa Taşar Caddesi Emircan Sitesi’nde hizmete açılan Relax Baby Spa Merkezi’nde bebeklere ve annelere sunulan hizmet uzman hemşireler tarafından yapılıyor. Hizmet kalitesi olarak tüm detayların düşünüldüğü spa merkezine gelen anneler bebekleriyle birlikte keyifli saatler geçirmenin mutluluğunu yaşıyor. Sertifikalı bebek hemşireleri, hijyenik bir ortamda anne ve bebeğe a kalite bir hizmet sunarken, bebeklerin özellikle gaz problemleri kolayca gideriliyor. Merkez Pazartesi günleri hariç, diğer günler sabah 10.00 akşam 18.00 saatleri arasında hizmet veriyor.

 

NELER YAPILIYOR?

Spa Merkzi’nden sunulan hizmetin detayların da anlatan Öğüt şunları söyledi: ‘’Masaj bebeğin sağlıklı büyümesi,gelişmesi,kan dolaşımının hızlanması, kas-iskelet sisteminin gelişmesi ve bağırsaklarındaki biriken gazın çıkarılması gibi pek çok fizyolojik yararlarının yanı sıra, bebeğin çevresiyle iletişimini de güçlendiriyor. 15-20 dakika masaj yapıyor. Bebeklerimizi masaj bittikten sonra hamağa alıyoruz. Yorulmuş oluyorlar ve uykuya dalıyorlar. Bu esnada annesine el masajı yapıyoruz. Anne bebek merkezde 2 saat vakit geçiriyorlar.” Öğüt, merkezin Pazartesi günleri kapalı olduğunu belirtirken, diğer günler sabah 10.00 akşam 18.00 saatleri arasında hizmet verdiğini sözlerine ekledi.

 

 

 

Yotum Yap


Resime tıklayarak resmi yenileyebilirsiniz